Гроші до зарплати на картку онлайн - взяти швидко та без відсотків

Де взяти гроші до зарплати на термінові потреби? Безліч ситуацій вимагають наявності грошових ресурсів: кошти можуть несподівано знадобитись на лікування і ремонт побутової техніки, на подарунок чи дешеву путівку. Втім, банківське кредитування фізичних осіб в Україні ще не розвинуто настільки, щоб можна було за потреби швидко отримати позику.

На щастя, цей сегмент кредитного ринку не є порожнім: дану нішу займають мікрокредитні організації, які дають можливість отримати гроші до зарплати майже кожному позичальнику.

Наш онлайн-сервіс зібрав всі мікропозики як від МФО, що вже давно працюють на вітчизняному ринку кредитування населення, так і від компаній-новачків, що завойовують свою частку шляхом розробки мікрокредитних продуктів із найкращими умовами. На цьому сайті ви легко отримаєте суму в межах 15 000 грн буквально за чверть години, не надаючи при цьому жодних документів, довідок, застав чи поручительства. Все, що необхідно мати на руках: паспорт, ідентифікаційний код та банківську картку.

Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Позика до зарплати на картку в Києві, Харкові і всій Україні

Дуже зручно отримати гроші до зарплати онлайн на картку: це можна зробити цілодобово, навіть не виходячи з дому, в будь-який час. Наприклад, ви бачите серед ночі, що відкрився продаж квитків на фестиваль вашої мрії, чи на концерт улюбленого виконавця. Ціни на першу партію таких квитків, як правило, набагато нижчі, ніж безпосередньо перед концертом. І „розхоплюються” такі квитки, відповідно, дуже швидко. Грошей до зарплати лишилось тільки на найнагальніші потреби. Позичити кошти на картку серед ночі – просто нереально. І тут на допомогу приходить мікропозика від МФО, яку можна оформити в будь-який час за лічені хвилини.

Це, безумовно, зручно, але чи це вигідно? Адже мікрофінансові установи пропонують кредити під досить високі відсотки в річному вимірі. Вигідно, якщо скористатись нашим лайфхаком: пільговою позикою під 0%, що надається новим клієнтам і пропонується переважною більшістю суб’єктів мікропозичкового ринку.

Крім того, якщо вам знадобились саме готівкові гроші, або у вас немає картки, чи доступу до Інтернет, отримати позику можна просто у відділенні однієї з МФО, що розташовані у таких містах, як Київ, Тернопіль, Львів, Чернівці, Житомир, Харків, Хмельницький, Луцьк, Івано-Франківськ, Вінниця, Ужгород, Рівне, Біла Церква та ін. Не треба готувати пакет паперів, брати довідку про доходи (цього, наприклад, вимагає кожен банк), або непокоїтись про заставу (без цього не надасть гроші ломбард) – треба тільки взяти паспорт та код платника податків і особисто завітати до філії МФО у вашому місті.

Як взяти кредит до зарплати онлайн?

Щоб отримати гроші до зарплати на карточку необхідно визначитись з сумою та терміном позики, перевірити, чи відповідаєте ви вимогам МФО, порівняти між собою умови різних позичкових продуктів та обрати найкращій. Після цього можна переходити до процесу оформлення, що займає 10 – 20 хвилин.

Мікрокредит – це саме той позичковий продукт, що ідеально відповідає потребі у грошах до зарплати. Його термін традиційно становить від однієї доби до одного місяця – це якраз вписується в строки очікування на заробітну платню. А розміри, що зазвичай становлять суму від 500 грн до кількох десятків тисяч грошових одиниць, цілком покривають можливі дефіцити сімейного бюджету.

Єдине, що варто зауважити, – це відсотки, які нараховуються щоденно, тому набігають дуже швидко. Як брати кредити з вигодою для себе? Якщо запозичувати кошти кожен раз в іншій МФО, ви отримаєте можливість брати гроші під пільгові 0% кожен раз як новий клієнт. Кількість мікропозичкових компаній, що надають такий кредитний продукт, вже більша за кілька десятків, тож користуватись цим лайфхаком на вигідних для себе умовах можна досить довго. 

Вимоги до позичальника

Перелік вимог до потенційного клієнта мікрофінансових організацій доволі обмежений, втім, варто мати його на увазі.

Позичальник повинен відповідати наступним вимогам:

Якщо позичальник воліє отримати гроші до зарплати на картку, вимоги трохи розширюються:

Жодних інших вимог до позичальників мікрокредитні установи, як правило, не висувають.

Умови, на яких видаються мікропозики

Серед умов слід звернути увагу на наступні:

Це основні умови, втім, кредитну угоду, що буде надіслана вам на пошту, необхідно буде прочитати якомога ретельніше, оскільки там можуть значитися цікаві додаткові пункти.

Алгоритм оформлення мікропозик

Якщо ви скористуєтеся нашим онлайн-ресурсом, це дозволить вам зекономити час на пошук вигідних пропозицій та порівняння їх між собою. Ми вже все зробили за вас, і готові надати вам корисну і цікаву інформацію абсолютно безкоштовно.

Рекомендована послідовність дій:

За відгуками постійних користувачів онлайн позик, вся процедура досить швидка і може вкластися навіть в 10 хвилин.

Як повернути гроші?

Гроші, запозичені у МФО, повернути дуже просто. Можна скористатись будь-яким із зазначених способів:

Повертати гроші через особистий кабінет – це найзручніший спосіб, скористуватись яким можна в будь-який час доби і в будь-який день тижня.

Переваги взяти кредит до зарплати на картку

Чому онлайн-кредити користуються таким попитом?

Чи є у онлайн-кредитів недоліки? Є, але їх можна повністю нівелювати, якщо розумно користуватись цим позичковим інструментом. Це, по-перше, доволі високі відсотки в перерахунку на річні (але, якщо брати пільговий кредит, ця проблема знімається), а по-друге – це достатньо жорстка політика МФО по відношенню до недисциплінованих позичальників.

Позика до зарплати: онлайн-сервіс

Чому вам варто скористатись саме нашим сервісом? Ми розробили для нашого сайту максимально простий інтерфейс, що дозволяє швидко оформлювати мікропозики навіть новачку. Ми зібрали всі найцікавіші пропозиції від українських МФО, ліцензованих в Нацкомфінпослуг. Інформація по позиковим продуктам надається у зручній порівнюваній формі: на одній сторінці у вигляді стислих інформаційних блоків за різними організаціями, що містять лише найактуальніші дані.

Крім того, на нашому ресурсі на вас чекають лайфхаки, відгуки користувачів різних МФО, підказки та інша цікава інформація.