Фінкомпанії, які на вигідних умовах видають мікрокредити онлайн

Гроші вважаються важливим елементом благополуччя людини. При їх відсутності, на допомогу прийде сервіс, пропонуючий мікрокредит онлайн. Його надають мікрофінансові організації, які прийнято називати МФО. В це число входять мікрокредитні компанії(МКК) і мікрофінансові фірми (МФК). Різниця між ними залежить від суми позики, форми звітності та контролю, інших фінансових особливостей. Головним важелем всіх ліцензійних МФО вважається контроль над їх діяльністю зі сторони Центрального банку України. На нашому сайті зібрані МФО, які працюють на основі Ліцензії  Нацкомфінпослуг та відповідають вимогам законів України. Співробітництво з такими організаціями проводиться на законній базі. Кожна МФО з Ліцензією виконує вимоги Нацбанку без перевищення своїх повноважень. Тут можуть одержати мікрокредит онлайн всі бажаючі громадяни з українською пропискою та карткою будь-якого банку України. Наш інформаційно-аналітичний портал – безкоштовний сервіс. Він пропонує найвигіднішу підбірку фінкомпаній, в яких можна вигідно отримати мікрокредит на суму від 200 до 15 тисяч грн. Кожен громадянин може подати заявку прямо звідси. Для вірогідності одержання онлайн кредиту, клієнт може подати заявки в декілька МФО.

Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

При виборі фінансової компанії необхідно брати до уваги вимоги кредитодавця та вигідні умови для себе. Майже всі фінкомпанії видають мікрокредит онлайн на основі паспортних та податкових даних на діючу карточку будь-якого банку. Фінансові компанії працюють на схожих умовах, які відрізняються:

Для вибору позичальника можна почитати відгуки клієнтів про діяльність, особливості, привабливі сторони, негаразди обслуговування окремих МФО.  

Що таке мікрокредити онлайн, швидке рішення

Мікрокредит – це фінансова допомога з боку спеціальної компанії з наявністю свідоцтва  про реестрацію фінансової установи та відповідного КВЕДу діяльності. В Україну мікропозика прийшла зовсім недавно, після банківської кризи, коли українці перестали розраховувати на фінансову допомогу банку (це відноситься до клієнтів, занесених в бюро кредитних історій, з незакритими банківськими кредитами, боргами, без постійного місця роботи ). Місцеві фінансисти спочатку не сприймали серйозно такі установи. Але так сталося, що з кінця 2018 року в Україні спостерігається сплеск одержання позик онлайн. Це пов’язано з економічними і політичними подіями в країні, подорожчанням рівня життя і обслуговування та з лояльністю позичальників. МФО видають мікрокредит без зайвих вимог, швидко та зручно. Не потрібно виходити з дому, стояти в черзі до менеджера, брати довідки та різні документи. В нагоді стане робочий інтернет та дані паспорту, ІНН, картки банку. Від початку заповнення заявки з анкетою до одержання кредиту онлайн пройде всього 10-15 хвилин. А, якщо у громадянина є свій особистий кабінет у одній із МФО та повністю оплачена попередня мікропозика, він зможе отримати кошти миттєво, через 2-3 хвилини. Українці беруть позики онлайн:

Онлайн мікрокредити в Україні без зайвих перевірок та вимог

Кожен громадянин країни може зіткнутися з непередбачуваними обставинами, які потребують грошового впливу. Якщо кошти необхідні терміново, а очікування може привести до непередбаченого результату, на допомогу прийде мікропозика без дзвінків. Її можна одержати на основі даних паспорту з українською пропискою, ІНН та банківської картки з позитивним балансом у розмірі 1- 10 гривень. Більшість МФО для ідентифікації клієнта на основі його банківської картки використовують 1 грн. Цю суму спочатку знімають з рахунку, а потім повертають. Якщо банк ідентифікує клієнта, а в МФО немає заперечень іншого характеру, позичальник одержить мікрокредит онлайн. При цьому не будуть телефонувати рідним та знайомим клієнта, не будуть перевіряти його анкету та кредитну історію. Швидка мікропозика приваблює позичальників простотою, цілодобовою роботою, одержанням коштів через 5-15 хвилин. 

Які документи потрібні для одержання швидкого кредиту без дзвінків?

Мікропозика – це вигідна фінансова послуга, яка вирішує проблему за 5-15 хвилин. Для її одержання в МФО не потрібно багато документів чи довідок. Мікроредит на карточку видається на основі паспорту громадянина України з місцевою пропискою, його податкового коду та карточки будь-якого банку. При цьому не обов’язково мати такі документи в оригіналі, підійдуть скановані копії або ксерокопії цих документів з точними відомостями. Лише окремі МФО вимагають фотографію позичальника з паспортом у руках. На базі паспортних та податкових відомостей та банківської картки, громадянин України може вільно одержати мікрокредит в Києві чи в іншому населеному пункті країни, як онлайн, так і в офісі Представництва. 

Перший мікрокредит онлайн

Для просування своїх послуг МФО пропонують привабливий перший мікрокредит під 0 процентів або із значною скидкою. Такі пропозиції проводяться в маркетингових цілях. Позичальник оцінить послугу, а потім може стати постійним клієнтом — оплачуючи мікрокредит на загальноприйнятих умовах, з процентами. Частіше всього безпроцентна мікропозика фігурує в компаніях, які видають онлайн кредити. Такі фірми не завжди дають правдиву рекламу та інформацію. Коли в рекламі звучить «безпроцентний мікрокредит до 15 000 гривен на місяць», не варто приймати все в прямому розумінні. Першу позику МФО видають лише на 5-7 днів на суму 1,0 тисяча гривен (в рідких випадках – 2-3 тисячі). Тільки після того, як позичальник розрахується з боргом, йому можуть видати 2-й мікрокредит на суму 2-5 тисяч гривен з оплатою процентів за кожну добу фінансування на загальних умовах (термін погашення боргу 14-30 днів). 3-я мікропозика приблизить клієнта до половини бажаної суми  6-8 тисяч гривен з подобовим нарахуванням процентів. І тільки після 4-х – 5-ти, або і більше, вдалих угод, клієнту видадуть такі бажані 15 тисяч грн. Можна тільки порахувати, на який час це затягнеться, і скільки переплатить сумлінний позичальник.

Лідери ринку мікрокредитування

Для того, щоб зупинити свій вибір на фінкомпанії, варто порівняти мікрокредити різних МФО (таблиця 1). Тут ви ознайомитися з умовами мікрокредитування та штрафами, які передбачені за порушення термінів повернення боргу в деяких МФО України.

Умови мікрокредитування в деяких МФО України               

Популярні МФО України

Наявність 

Ліцензії

Сума кредитування

Термін

Регіональна представленість в Україні

Наявність пільгового періоду

Які штрафи за порушення термінів повернення боргу

ШвидкоГроші

Ліцензія НФУ №438 від 28.02.2017 року

до 10 тис. грн

7-14 днів

67 міст, в тому числі мікрокредити у Львові, Дніпрі, Києві

відсутній

2% на суму неоплаченого (задавненого) платежу в перший день, далі штраф збільшується на 2% за кожну добу

Ваша готівочка

Ліцензія НФУ №793 від 07.05.2019 року

до 7 тис. грн

до 16 днів

55 міст, в тому числі мікрокредити у Луцьку, Одесі, Запоріжжі, Львові

відсутній

2,5% від суми неоплаченого(задавненого)платежу + одноразовий штраф в розмірі 100,00 грн. на 15 день прострочення виплати відсотків

Moneyveo

Ліцензия НФУ №105 21.03.2013 року

10 000 грн

1-30 днів

Представництва відкриті в багатьох містах України

Інформація відсутня

3% за день на термін до 80 днів 

Твої гроші

Ліцензія НФУ АВ 614820 від 04.02.2013року

15 тис. грн

7-30 днів

Точна інформація відсутня

До 3 тис. гривен - перший мікрокредит, різні  акції і бонусні програми, які дозволяють знизити процентну ставку по кредиту

Пеня 2% на день протягом 16 днів прострочки, на 17 день+250 грн штрафу, далі — пеня 2% на день від суми заборгованості

Dinero

Ліцензия Нацкомфінпослуг від 10.10.2017 № 402

-15000 грн

7, 14, 30 днів

Представництва відкриті в багатьох містах України

відстрочка погашення кредиту на 7 днів +11,4%, на 14 днів +  20%, а на 30 днів + 37%.

Пеня - 1,5% в день за кожну прострочену добу

Компаньон Фінанс

Лицензия НФУ №691 від 03.05.18

10 000 грн

7-21 днів

26 міст країни

Перша мікропозика з нарахуванням  0,01% в день

Штраф - відразу після закінчення терміну погашення — 2,5% за день

Швидка мікропозика, в чому може таїтися підступ

Мікропозика онлайн не несе в собі небезпеки для клієнта. Головним важелем при одержанні онлайн кредиту вважається чітка платіжна дисципліна позичальника та розуміння того, що борг потрібно віддавати. Не слід слухати «хизування» деяких позичальників, яким нібито вдалося безболісно вийти із «боргової ями» фінкомпанії. Все це байки: на суму боргу нараховуються щоденно обов’язкові проценти, пеня, штрафні санкції. Як результат, мікропозика на суму 3000 гривень через несплату за рік виросте до 26000-29000 гривен. Весь час позичальнику, його родичам та друзям, і навіть сусідам, дітям будуть телефонувати представники позичальника чи колектори з вимогами погасити борг в повному обсязі, з погрозами. Результатом може стати судовий розгляд, який потребує фінансових та нервових затрат. Тому краще не допускати нарахування пені та штрафів, а краще розрахуватися в зазначений термін. Небезпека мікрокредиту може також таїтися в тому, що ваша компанія-позичальник працює нечесно, без Ліцензії. В цьому випадку клієнта можуть підстерігати такі неприємності, як:

Тому правильний вибір кредитора – запорука успішного одержання онлайн кредиту.

Увага!

Кожен позичальник повинен усвідомлено підходити до вибору фінкомпанії -кредитора!

Україна – сучасна цивілізована країна. Її громадяни повинні користуватися позиками, як жителі прогресивних світових держав. Вони можуть вільно обирати банк чи іншу фінансову установу та розраховуватися в зазначені терміни з боргами.